Rodzaje szkieł

SOCZEWKI FOTOCHROMOWE Z ANTYREFLEKSEM. ZABARWIENIE W KOLORZE SZARYM LUB BRĄZOWYM

Organiczne soczewki fotochromowe zapewniające wygodę użytkowania w zmiennych warunkach oświetlenia.
Soczewki zaciemniają się jednolicie na całej powierzchni dzięki zastosowaniu technologii osadzenia barwników fotochromowych w formie cienkiej warstwy pod powierzchnią soczewki. Docenią je osoby dynamiczne, poszukujące nowoczesnych rozwiązań w umiarkowanej cenie.. Soczewki można wybrać w kolorze szarym lub brązowym. .Jednoogniskowe organiczne soczewki fotochromowe wykonywane z materiału o współczynniku załamania światła 1,56. Cząsteczki fotochromowe są rozmieszczone równomiernie w całej objętości materiału (technologia – materiał fotochromowy w masie). Soczewki fotochromowe w ofercie ekonomicznej przeznaczone dla klientów poszukujących produktów w przystępnych cenach. Polecane  dla osób aktywnym,jak i dla kierowców. Zapewniają ochronę przed oślepiającym światłem słonecznym.

SOCZEWKA Z ANTYREFLEKSEM BLUE

Technologia soczewek BLUE to technologia bezpośrednio zintegrowana wewnątrz materiału soczewki. Materiał soczewki zawiera specyficzne molekuły, które blokują promieniowanie UV (do 380 nm), a także wycinają część szkodliwego światła niebiesko-fioletowego. Oferuje dodatkową ochronę w porównaniu do standardowych soczewek. 2 w 1 – ochrona przed promieniowaniem UV i szkodliwym światłem niebieskim.
Absorbuje 100% padającego z przodu promieniowania UV, w tym szkodliwego niebiesko-fioletowego światła.Soczewka dedykowana osobom pracującym wielogodzinnie przed monitorami komputerów i innych typach monitorów lub sztucznym świetle .Korzyści dla użytkownika ,ochrona przed szkodliwym światłem niebieskim
(415-455 nm), emitowanym przez słońce oraz przez sztuczne oświetlenie i urządzenia cyfrowe.

SOCZEWKA Z ANTYREFLEKSEM

Soczewka organiczna z antyrefleksem.Eliminuje niepożądane zjawiska odbicia światła i wynikające z tego tytułu straty sygnału optycznego, przez co do oka dociera prawie 100% światła,
Minimalizuje szumy informacyjne (duszki, mgiełki, itp.), przez co widzimy łatwiej i z mniejszym nakładem pracy mózgu i oczu, również podczas jazdy samochodem i pracy przy komputerze – zapewniaja lepszy kontrast widzenia,zapewniaja większą przejrzystość soczewek. Powłoka antyrefleksyjna zwiększaja odporność na uszkodzenia i pozwala na łatwe utrzymywanie soczewek w czystości.

Shopping Cart